TMUX1108RSVR
Productnummer DigiKey
296-53257-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-53257-1-ND - Cut Tape (CT)
296-53257-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TMUX1108RSVR
Beschrijving
IC MUX 8:1 4OHM 16UQFN
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 Circuit IC-schakelaar 8:1 4Ohm 16-UQFN (2,6x1,8)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TMUX1108RSVR Modellen
Categorie
-3 dB bandbreedte
90MHz
Fabrikant
Texas Instruments
Ladinginjectie
-1pC
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Capaciteit kanaal (CS(off), CD(off))
7pF, 60pF
Status onderdeel
Actief
Stroom - lekkage (IS(off)) (max.)
80pA
Schakelcircuit
SP8T
Crosstalk
-65dB ~ -45dB @ 1MHz ~ 10MHz
Circuit multiplexer/demultiplexer
8:1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Aantal circuits
1
Type montage
Opbouwmontage
Weerstand status Aan (max.)
4Ohm
Verpakking / doos
16-UFQFN
Kanaal-naar-kanaal koppeling (ΔRon)
130mOhm
Apparaatpakket leverancier
16-UQFN (2,6x1,8)
Spanning - voeding, enkel (V+)
1,08V ~ 5,5V