TPS272C45ARHFR
Productnummer DigiKey
296-TPS272C45ARHFRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-TPS272C45ARHFRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPS272C45ARHFRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPS272C45ARHFR
Beschrijving
36-V, 45-M, 3-A, 2-CH, INDUSTRIA
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomschakelaar/driver 1:1 N-kanaal 5,8A 24-VQFN (5x4)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TPS272C45ARHFR Modellen
Categorie
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
Niet verplicht
Fabr.
Stroom - uitgang (max.)
5,8A
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rds Aan (Typ)
45mOhm
Status onderdeel
Actief
Type ingang
Niet-inverterend
Type schakelaar
Functies
Afvoer lading, geregelde variatiesnelheid
Aantal uitgangen
2
Storingsbeveiliging
Stroombegrenzing (instelbaar), te hoge temperatuur, overspanning, UVLO
Verhouding - ingang:uitgang
1:1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Uitvoerconfiguratie
Hoge zijde
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
N-kanaal
Apparaatpakket leverancier
24-VQFN (5x4)
Interface
Aan/uit
Verpakking / doos
Spanning - belasting
6V ~ 36V