TPS544B20RVFT
Productnummer DigiKey
296-37876-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-37876-1-ND - Cut Tape (CT)
296-37876-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPS544B20RVFT
Beschrijving
IC REG BUCK ADJ 20A 40LQFN
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 0,6V 1 Uitgang 20A 40-PowerLFQFN
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TPS544B20RVFT Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Spanning - ingang (max.)
18V
Fabr.
Spanning - uitgang (min./vast)
Serie
Spanning - uitgang (max.)
5,5V
Digi-Reel®
Stroom - uitgang
Status onderdeel
Actief
Frequentie - schakeling
Selecteerbaar
Functie
Verlagingsomzetter
Synchrone gelijkrichter
Ja
Uitvoerconfiguratie
Positief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
Verpakking / doos
Aantal uitgangen
1
Apparaatpakket leverancier
40-LQFN-CLIP (7x5)
Spanning - ingang (min.)
4,5V