TPS61097-33DBVR
Productnummer DigiKey
296-24662-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-24662-1-ND - Cut Tape (CT)
296-24662-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPS61097-33DBVR
Beschrijving
IC REG BOOST 3.3V 200MA SOT23-5
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Boost Schakelregelaar IC Positief Vast 3,3V 1 Uitgang 200mA (schakel) SC-74A, SOT-753
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TPS61097-33DBVR Modellen
Categorie
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Fabr.
Spanning - uitgang (min./vast)
Digi-Reel®
Stroom - uitgang
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Synchrone gelijkrichter
Ja
Functie
Verhogingsomzetter
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Uitvoerconfiguratie
Positief
Type montage
Opbouwmontage
Topologie
Verpakking / doos
Type uitvoer
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Aantal uitgangen
1
Basisproductnummer
Spanning - ingang (min.)
0,9V