TPS62401DRCT
Productnummer DigiKey
296-TPS62401DRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-TPS62401DRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPS62401DRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPS62401DRCT
Beschrijving
IC REG BUCK PROG/1.8V DL 10VSON
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Programmeerbaar (vast) 1,1V, 1,575V (1,8V) 2 Uitgang 400mA, 600mA 10-VFDFN blootliggende pad
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TPS62401DRCT Modellen
Categorie
Spanning - ingang (max.)
6V
Fabr.
Spanning - uitgang (min./vast)
Digi-Reel®
Stroom - uitgang
Status onderdeel
Actief
Frequentie - schakeling
2,25MHz
Functie
Verlagingsomzetter
Synchrone gelijkrichter
Ja
Uitvoerconfiguratie
Positief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Topologie
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
Verpakking / doos
Aantal uitgangen
2
Apparaatpakket leverancier
10-VSON (3x3)
Spanning - ingang (min.)
2,5V