TPS709A33DBVR
Productnummer DigiKey
296-50427-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-50427-1-ND - Cut Tape (CT)
296-50427-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPS709A33DBVR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA SOT-23-5
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TPS709A33DBVR Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
2.05 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
350 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB ~ 52dB (10Hz ~ 1kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, te hoge temperatuur, tegenstroom, onderspanningsvergrendeling (UVLO)
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
30V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Spanningsuitval (max.)
1,4V @ 150mA