TPS709A33DBVT | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | TPS709A33DBVT |
Beschrijving | IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 |
Standaard levertijd fabrikant | 12 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA SOT-23-5 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | TPS709A33DBVT Modellen |
Categorie | Stroom - rust (Iq) 2.05 µA |
Fabr. | Stroom - voeding (max.) 350 µA |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 80dB ~ 52dB (10Hz ~ 1kHz) |
Status onderdeel Actief | Besturingskenmerken Inschakelen |
Type uitvoer | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C |
Aantal regelaars 1 | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - ingang (max.) 30V | Verpakking / doos SC-74A, SOT-753 |
Spanning - uitgang (min./vast) 3,3V | Apparaatpakket leverancier SOT-23-5 |
Spanningsuitval (max.) 1,4V @ 150mA | Basisproductnummer |