TPS709B33DBVR
Productnummer DigiKey
296-48770-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-48770-1-ND - Cut Tape (CT)
296-48770-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPS709B33DBVR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA SOT-23-5
EDA/CAD-modellen
TPS709B33DBVR Modellen
PSRR
80dB ~ 52dB (10Hz ~ 1kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
30V
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Spanningsuitval (max.)
1,4V @ 150mA