TPS720105DRVT
Productnummer DigiKey
296-24963-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-24963-1-ND - Cut Tape (CT)
296-24963-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPS720105DRVT
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.05V 350MA 6-WSON
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 350mA 6-WSON (2x2)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TPS720105DRVT Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
38 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
80 µA
Digi-Reel®
PSRR
85dB ~ 50dB (10 Hz ~ 1MHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, vergrendeling wegens onderspanning (UVLO)
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
4,5V
Verpakking / doos
6-WDFN blootliggende pad
Spanning - uitgang (min./vast)
1,05V
Apparaatpakket leverancier
6-WSON (2x2)
Spanningsuitval (max.)
0,2V @ 350mA