TPS720105YZUR
Productnummer DigiKey
296-TPS720105YZURTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-TPS720105YZURCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPS720105YZURDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPS720105YZUR
Beschrijving
IC REG LIN 1.05V 350MA 5-DSBGA
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 350mA 5-DSBGA (0,96x1,33)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TPS720105YZUR Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
38 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
80 µA
Digi-Reel®
PSRR
85dB ~ 50dB (10 Hz ~ 1MHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, vergrendeling wegens onderspanning (UVLO)
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
4,5V
Verpakking / doos
6-UFBGA, DSBGA
Spanning - uitgang (min./vast)
1,05V
Apparaatpakket leverancier
5-DSBGA (0,96x1,33)
Spanningsuitval (max.)
0,2V @ 350mA