TPS73150DBVR
Productnummer DigiKey
296-44366-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-44366-1-ND - Cut Tape (CT)
296-44366-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPS73150DBVR
Beschrijving
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA SOT-23-5
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TPS73150DBVR Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
550 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
750 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
58dB ~ 37dB (100Hz ~ 10kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, kortsluiting, omgekeerde polariteit
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - uitgang (min./vast)
5V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Spanningsuitval (max.)
0,1V @ 150mA