TPS73250DBVR
Productnummer DigiKey
296-44368-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-44368-1-ND - Cut Tape (CT)
296-44368-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPS73250DBVR
Beschrijving
IC REG LINEAR 5V 250MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 250mA SOT-23-5
EDA/CAD-modellen
TPS73250DBVR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
550 µA
Serie
Stroom - voeding (max.)
950 µA
PSRR
58dB ~ 37dB (100Hz ~ 10kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Spanning - uitgang (min./vast)
5V
Spanningsuitval (max.)
0,15V @ 250mA