TPS74501PDRVR
Productnummer DigiKey
296-TPS74501PDRVRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-TPS74501PDRVRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPS74501PDRVRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPS74501PDRVR
Beschrijving
IC REG LIN POS ADJ 500MA 6-WSON
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Instelbaar 1 Uitgang 500mA 6-WSON (2x2)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TPS74501PDRVR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
35 µA
Digi-Reel®
PSRR
50dB ~ 30dB (1kHz ~ 1MHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen, power good
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, vergrendeling wegens onderspanning (UVLO)
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
6V
Verpakking / doos
6-WDFN blootliggende pad
Spanning - uitgang (min./vast)
0,55V
Apparaatpakket leverancier
6-WSON (2x2)
Spanning - uitgang (max.)
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
0,88V @ 500mA