TPS793475DBVR
Productnummer DigiKey
296-TPS793475DBVRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-TPS793475DBVRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPS793475DBVRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPS793475DBVR
Beschrijving
IC REG LIN 4.75V 200MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA SOT-23-5
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TPS793475DBVR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
220 µA
Digi-Reel®
PSRR
70dB ~ 43dB (100Hz ~ 100kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, omgekeerde polariteit, vergrendeling wegens onderspanning (UVLO)
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - uitgang (min./vast)
4,75V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Spanningsuitval (max.)
0,13V @ 200mA