TPS7A201825PDQNR
Productnummer DigiKey
296-TPS7A201825PDQNRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-TPS7A201825PDQNRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPS7A201825PDQNRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPS7A201825PDQNR
Beschrijving
IC REG LIN 1.825V 300MA 4-X2SON
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 300mA 4-X2SON (1x1)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TPS7A201825PDQNR Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
15 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
2 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB ~ 40dB (100Hz ~ 1MHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, vergrendeling wegens onderspanning (UVLO)
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
6V
Verpakking / doos
4-XDFN blootliggende pad
Spanning - uitgang (min./vast)
1,825V
Apparaatpakket leverancier
4-X2SON (1x1)
Spanningsuitval (max.)
0,2V @ 300mA