TPS7A20185PDBVR
Productnummer DigiKey
296-TPS7A20185PDBVRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-TPS7A20185PDBVRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPS7A20185PDBVRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPS7A20185PDBVR
Beschrijving
IC REG LIN 1.85V 300MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 300mA SOT-23-5
EDA/CAD-modellen
TPS7A20185PDBVR Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
15 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
2 mA
PSRR
65dB ~ 40dB (100Hz ~ 1MHz)
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, vergrendeling wegens onderspanning (UVLO)
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - ingang (max.)
6V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - uitgang (min./vast)
1,85V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Spanningsuitval (max.)
0,2V @ 300mA