TPS7A20C285PYCKR
Productnummer DigiKey
296-TPS7A20C285PYCKRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-TPS7A20C285PYCKRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPS7A20C285PYCKRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPS7A20C285PYCKR
Beschrijving
IC REG LIN 2.85V 300MA 4-DSBGA
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 300mA 4-DSBGA (0,62x0,62)
EDA/CAD-modellen
TPS7A20C285PYCKR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
18.5 µA
Stroom - voeding (max.)
2 mA
PSRR
95dB ~ 36dB (100Hz ~ 1MHz)
Uitvoerconfiguratie
Besturingskenmerken
Stroombegrenzing, inschakelen
Type uitvoer
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, vergrendeling wegens onderspanning (UVLO)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - ingang (max.)
6V
Spanning - uitgang (min./vast)
2,85V
Verpakking / doos
4-XFBGA, DSBGA
Spanningsuitval (max.)
0,14V @ 300mA