TPS7A3001DGNT
Productnummer DigiKey
296-27744-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-27744-1-ND - Cut Tape (CT)
296-27744-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPS7A3001DGNT
Beschrijving
IC REG LINEAR NEG ADJ 8-HVSSOP
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Negatief Instelbaar 1 Uitgang 200mA 8-HVSSOP
EDA/CAD-modellen
TPS7A3001DGNT Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
100 µA
Stroom - voeding (max.)
950 µA
PSRR
72dB (120 Hz)
Uitvoerconfiguratie
Besturingskenmerken
Inschakelen, softstart
Type uitvoer
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
-35V
Spanning - uitgang (min./vast)
-1,18V
Verpakking / doos
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm breedte) blootliggende pad
Spanning - uitgang (max.)
Apparaatpakket leverancier
8-HVSSOP
Spanningsuitval (max.)
0,6V @ 200mA