TPSM5601R5RDAR
Productnummer DigiKey
296-TPSM5601R5RDARTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-TPSM5601R5RDARCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPSM5601R5RDARDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPSM5601R5RDAR
Beschrijving
4.2-V TO 60-V INPUT, 1-V TO 6-V
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 1 ~ 6V 1,5A 4,2V - 60V Ingang
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
1,5A
Fabr.
Vermogen (watt)
9 W
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Digi-Reel®
Functies
Instelbare uitgang, stand-by-uitgang
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type
Niet-geïsoleerde PoL-module
Efficiëntie
86%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (min.)
4,2V
Verpakking / doos
15-PowerBQFN-module
Spanning - ingang (max.)
60V
Grootte / afmetingen
0.20" L x 0.22" B x 0.16" H (5.0mm x 5.5mm x 4.1mm)