UA78L12ACPKG3 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | UA78L12ACPKG3 |
Beschrijving | IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89-3 |
Standaard levertijd fabrikant | 6 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 100mA SOT-89-3 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | UA78L12ACPKG3 Modellen |
Categorie | Spanningsuitval (max.) 1,7V @ 40mA |
Fabr. | Stroom - uitgang |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 42dB (120 Hz) |
Uitvoerconfiguratie | Bedrijfstemperatuur 0°C ~ 125°C |
Type uitvoer | Type montage Opbouwmontage |
Aantal regelaars 1 | Verpakking / doos TO-243AA |
Spanning - ingang (max.) 27V | Apparaatpakket leverancier SOT-89-3 |
Spanning - uitgang (min./vast) 12V | Basisproductnummer |