UA78L12ACPKG3
Productnummer DigiKey
296-50454-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-50454-1-ND - Cut Tape (CT)
296-50454-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UA78L12ACPKG3
Beschrijving
IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89-3
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 100mA SOT-89-3
EDA/CAD-modellen
UA78L12ACPKG3 Modellen
Categorie
Spanningsuitval (max.)
1,7V @ 40mA
PSRR
42dB (120 Hz)
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, omgekeerde polariteit, kortsluiting
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 125°C
Verpakking / doos
TO-243AA
Spanning - ingang (max.)
27V
Apparaatpakket leverancier
SOT-89-3
Spanning - uitgang (min./vast)
12V