UA78M33CDCYR
Productnummer DigiKey
296-13424-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-13424-1-ND - Cut Tape (CT)
296-13424-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UA78M33CDCYR
Beschrijving
IC REG LIN 3.3V 500MA SOT-223-4
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA SOT-223-4
EDA/CAD-modellen
UA78M33CDCYR Modellen
Categorie
Spanningsuitval (max.)
2V @ 350mA
PSRR
80dB (120 Hz)
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur, kortsluiting
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 125°C
Verpakking / doos
TO-261-4, TO-261AA
Spanning - ingang (max.)
25V
Apparaatpakket leverancier
SOT-223-4
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V