LED12W-12
Productnummer DigiKey
1121-1022-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LED12W-12
Beschrijving
LED DRIVER CV AC/DC 12V 1A
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1A 12V Constante spanning LED-drivers AC DC converter Topologie 1 Uitgang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LED12W-12 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
1A
Fabrikant
Thomas Research Products
Vermogen (watt)
12 W
Serie
Functies
OCP, OVP, SCP
Verpakking
Box
Klasse
IP66
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 60°C
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Efficiëntie
78%
Type
Constante spanning
Stijl aansluiting
Draadkabels
Topologie
AC DC converter
Grootte / afmetingen
3,35" L x 1,42" B x 0,91" H (85,0mm x 36,0mm x 23,0mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus
Spanning - ingang (min.)
90 VAC
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang (max.)
305 VAC
Gewicht
0,282 lb (127,91 g)
Spanning - uitgang
12V