TK10P60W,RVQ | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | TK10P60W,RVQ |
Beschrijving | MOSFET N CH 600V 9.7A DPAK |
Standaard levertijd fabrikant | 16 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | N-kanaal 600 V 9,7 A (Ta) 80W (Tc) Opbouwmontage DPAK |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | TK10P60W,RVQ Modellen |
Categorie | Vgs(th) (max.) bij Id 3,7V @ 500µA |
Fabr. | Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs 20 nC @ 10 V |
Serie | Vgs (max.) ±30V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds 700 pF @ 300 V |
Status onderdeel Actief | Vermogensdissipatie (max.) 80W (Tc) |
FET-type | Bedrijfstemperatuur 150°C (TJ) |
Technologie | Type montage Opbouwmontage |
Spanning ontlading-bron (Vdss) 600 V | Apparaatpakket leverancier DPAK |
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C | Verpakking / doos |
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On) 10V | Basisproductnummer |
Rds aan (max.) bij Id, Vgs 430mOhm @ 4,9A, 10V |