TK10P60W,RVQ
Productnummer DigiKey
TK10P60WRVQTR-ND - Tape & Reel (TR)
TK10P60WRVQCT-ND - Cut Tape (CT)
TK10P60WRVQDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TK10P60W,RVQ
Beschrijving
MOSFET N CH 600V 9.7A DPAK
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 9,7 A (Ta) 80W (Tc) Opbouwmontage DPAK
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TK10P60W,RVQ Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,7V @ 500µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
20 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
700 pF @ 300 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
80W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
DPAK
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
430mOhm @ 4,9A, 10V