TEN 20-4811WI
Productnummer DigiKey
1951-2978-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TEN 20-4811WI
Beschrijving
DC DC CONVERTER 5V 20W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 5V 4A 18V - 75V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TEN 20-4811WI Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
20 W
Fabr.
Spanning - isolatie
1.5 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Buis
Functies
Aan/uit op afstand, OCP, OVP, SCP
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (met reductie)
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
80%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
18V
Verpakking / doos
7-DIP module, 6 draden
Spanning - ingang (max.)
75V
Grootte / afmetingen
2,00" L x 1,60" B x 0,40" H (50,8mm x 40,6mm x 10,2mm)
Spanning - uitgang 1
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
4A