THL 40-4822WI
Productnummer DigiKey
1951-THL40-4822WI-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
THL 40-4822WI
Beschrijving
40W DC/DC CONVERTER IN 1X1" META
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 12V of -12V 1,35A, 1,35A 18V - 75V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
THL 40-4822WI Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
1.5 kV
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand
Verpakking
Buis
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
90%
Type
Geïsoleerde module
Type montage
Through-hole
Aantal uitgangen
2
Verpakking / doos
6-DIP-module
Spanning - ingang (min.)
18V
Grootte / afmetingen
1,00" L x 1,00" B x 0,45" H (25,4mm x 25,4mm x 11,4mm)
Spanning - ingang (max.)
75V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Spanning - uitgang 1
Goedkeuringsinstantie
CB, cURus
Stroom - uitgang (max.)
1,35A, 1,35A
Standaard nummer
Vermogen (watt)
40 W