L6R90DM-150-C14
Productnummer DigiKey
364-1597-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
L6R90DM-150-C14
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 90W
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15V 90 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Geen stroomverbruik
150mW (max.)
Fabrikant
Tri-Mag, LLC
Polarisatie
Positief midden
Serie
Toepassingen
Medisch
Verpakking
Box
Efficiëntie
Niveau VI
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Internationaal
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,5mm BID x 5,5mm BUD x 9,5mm
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
5,94" L x 2,52" B x 1,38" H (150,9mm x 64,0mm x 35,1mm)
Spanning - uitgang
15V
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus, EN, FCC, TUV
Stroom - uitgang (max.)
6A
Standaard nummer
Vermogen (watt)
90 W