WSU090-1300-R
Productnummer DigiKey
237-1452-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
WSU090-1300-R
Beschrijving
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
9V 12 W AC/DC Extern Wandmontage (Klasse II) Adapter Vast blad Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
WSU090-1300-R Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
12 W
Fabrikant
Triad Magnetics
Geen stroomverbruik
100mW (max.)
Serie
Polarisatie
Negatief midden
Verpakking
Box
Toepassingen
ITE (commercieel)
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
Niveau VI
Gebruikte regio
Noord-Amerika
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Vorm
Wandmontage (Klasse II)
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,1mm BID x 5,5mm BUD x 11,0mm
Type ingang
Vast blad
Snoerlengte
72" (1,83m)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Ingangsconnector
NEMA 1-15P
Spanning - uitgang
9V
Grootte / afmetingen
2,80" L x 1,69" B x 1,18" H (71,0mm x 43,0mm x 30,0mm)
Stroom - uitgang (max.)
1,3A