HM78D-1210100MLFTR is uit productie genomen en wordt niet langer verkocht door DigiKey.
Beschikbare alternatieven:
Similar
TDK
Op voorraad: 181
Gegevensblad
Afgeschermd 2 Spoel Inductor Array 41.12 µH Inductantie - Parallel geschakeld 10 µH DC-weerstand (DCR) - parallel 20mOhm max. DC-weerstand (DCR) - parallel 3.2 A Niet-standaard
HM78D-1210100MLFTR
Productnummer DigiKey
987-1451-2-ND - Tape & Reel (TR)
987-1451-1-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HM78D-1210100MLFTR
Beschrijving
INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HM78D-1210100MLFTR Modellen
Categorie
Stroomverzadiging - parallel
11.75 A
Fabrikant
TT Electronics/BI Magnetics
Stroomverzadiging - serie
5.85 A
Serie
DC-weerstand (DCR) - parallel
20mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
DC-weerstand (DCR) - serie
80mOhm max.
Status onderdeel
Niet meer gevolgd bij DigiKey
Afscherming
Afgeschermd
Aantal spoelen
2
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Inductie - parallel aangesloten
10 µH
Type montage
Opbouwmontage
Inductie - in serie aangesloten
41.12 µH
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,492" L x 0,492" B (12,50mm x 12,50mm)
Nominale stroom - parallel
3.2 A
Hoogte
0,413" (10,50mm)
Nominale stroom - serie
1.6 A