HM78D-128680MLFTR
Productnummer DigiKey
987-1428-1-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HM78D-128680MLFTR
Beschrijving
INDUCT ARRAY 2 COIL 68UH SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Afgeschermd 2 Spoel Inductor Array 272 µH Inductantie - Parallel geschakeld 68 µH DC-weerstand (DCR) - parallel 105mOhm DC-weerstand (DCR) - parallel 2.6 A Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HM78D-128680MLFTR Modellen
Categorie
Stroomverzadiging - parallel
4.1 A
Fabrikant
TT Electronics/BI Magnetics
Stroomverzadiging - serie
2.1 A
Serie
DC-weerstand (DCR) - parallel
105mOhm
Verpakking
Cut Tape (CT)
DC-weerstand (DCR) - serie
420mOhm
Status onderdeel
Niet meer gevolgd bij DigiKey
Afscherming
Afgeschermd
Aantal spoelen
2
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Inductie - parallel aangesloten
68 µH
Type montage
Opbouwmontage
Inductie - in serie aangesloten
272 µH
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,492" L x 0,492" B (12,50mm x 12,50mm)
Nominale stroom - parallel
2.6 A
Hoogte
0,317" (8,05mm)
Nominale stroom - serie
1.3 A