23AR50KLFTR | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | 23AR50KLFTR |
Beschrijving | TRIMMER 50K OHM 0.25W J LEAD TOP |
Standaard levertijd fabrikant | 20 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 50 kOhms 0,25W, 1/4W J-geleider Opbouwmontage Trimmer-potentiometer Cermet 1.0 Draai Instelling bovenkant |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | 23AR50KLFTR Modellen |
Categorie | Temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C |
Fabrikant TT Electronics/BI | Aantal omwentelingen 1.0 |
Serie | Type aanpassing Instelling bovenkant |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Resistief materiaal Cermet |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Weerstand 50 kOhms | Stijl aansluiting J-geleider |
Vermogen (watt) 0,25W, 1/4W | Grootte / afmetingen Rechthoekig - 0,197" x 0,177" oppervlak (5,00mm x 4,50mm) |
Tolerantie ±20% | Basisproductnummer |