23BR20KLFTR
Productnummer DigiKey
987-1016-2-ND - Tape & Reel (TR)
987-1016-1-ND - Cut Tape (CT)
987-1016-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
23BR20KLFTR
Beschrijving
TRIMMER 20K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
20 kOhms 0,25W, 1/4W Gullwing Opbouwmontage Trimmer-potentiometer Cermet 1.0 Draai Instelling bovenkant
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
23BR20KLFTR Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Fabrikant
TT Electronics/BI
Aantal omwentelingen
1.0
Serie
Type aanpassing
Instelling bovenkant
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Resistief materiaal
Cermet
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Weerstand
20 kOhms
Stijl aansluiting
Gullwing
Vermogen (watt)
0,25W, 1/4W
Grootte / afmetingen
Rechthoekig - 0,197" x 0,177" oppervlak (5,00mm x 4,50mm)
Tolerantie
±20%