67YR100KLFTB
Productnummer DigiKey
987-1792-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
67YR100KLFTB
Beschrijving
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Gedetailleerde beschrijving
100 kOhms 0,5W, 1/2W PC-pennen Through-hole Trimmer-potentiometer Cermet 20.0 Draai Instelling bovenkant
EDA/CAD-modellen
67YR100KLFTB Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Verpakking
Buis
Weerstand
100 kOhms
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W
Grootte / afmetingen
Rechthoekig - 0,375" x 0,195" oppervlak (9,53mm x 4,95mm)
Tolerantie
±10%