67YR500LF
Productnummer DigiKey
987-1618-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
67YR500LF
Beschrijving
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
500 Ohms 0,5W, 1/2W PC-pennen Through-hole Trimmer-potentiometer Cermet 20.0 Draai Instelling bovenkant
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
67YR500LF Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Fabrikant
TT Electronics/BI
Aantal omwentelingen
20.0
Serie
Type aanpassing
Instelling bovenkant
Verpakking
Bulk
Resistief materiaal
Cermet
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Weerstand
500 Ohms
Stijl aansluiting
PC-pennen
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W
Grootte / afmetingen
Rechthoekig - 0,375" x 0,195" oppervlak (9,53mm x 4,95mm)
Tolerantie
±10%