68WR500LF
Productnummer DigiKey
987-1108-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
68WR500LF
Beschrijving
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
Gedetailleerde beschrijving
500 Ohms 0,5W, 1/2W PC-pennen Through-hole Trimmer-potentiometer Cermet 20.0 Draai Instelling bovenkant
EDA/CAD-modellen
68WR500LF Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Weerstand
500 Ohms
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W
Grootte / afmetingen
Rechthoekig - 0,375" x 0,245" oppervlak (9,53mm x 6,22mm)
Tolerantie
±10%