72PR500KLF
Productnummer DigiKey
987-1532-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
72PR500KLF
Beschrijving
TRIMMER 500K OHM 0.5W PC PIN TOP
Gedetailleerde beschrijving
500 kOhms 0,5W, 1/2W PC-pennen Through-hole Trimmer-potentiometer Cermet 1.0 Draai Instelling bovenkant
EDA/CAD-modellen
72PR500KLF Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Weerstand
500 kOhms
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W
Grootte / afmetingen
Vierkant - 0,375" x 0,375" oppervlak (9,53mm x 9,53mm)
Tolerantie
±10%