72XR10KLF
Productnummer DigiKey
987-1148-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
72XR10KLF
Beschrijving
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 kOhms 0,5W, 1/2W PC-pennen Through-hole Trimmer-potentiometer Cermet 1.0 Draai Instelling zijkant
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
72XR10KLF Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Fabrikant
TT Electronics/BI
Aantal omwentelingen
1.0
Serie
Type aanpassing
Instelling zijkant
Verpakking
Bulk
Resistief materiaal
Cermet
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Weerstand
10 kOhms
Stijl aansluiting
PC-pennen
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W
Grootte / afmetingen
Vierkant - 0,375" x 0,375" oppervlak (9,53mm x 9,53mm)
Tolerantie
±10%