P160KN-0EB10B100K
P160KN-0EB10B100K
P160KN-0EB10B100K
Productnummer DigiKey
987-1297-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P160KN-0EB10B100K
Beschrijving
POT 100K OHM 1/5W PLASTIC LINEAR
Standaard levertijd fabrikant
34 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100k Ohm 1 posities Lineair Paneelmontage Potentiometer Geen 1.0 Draai Geleidend plastic 0,2W, 1/5W PC-pennen
Categorie
Type aanpassing
Instelling zijkant
Fabrikant
TT Electronics/BI
Rotatie
300°
Serie
Resistief materiaal
Geleidend plastic
Verpakking
Tray
Stijl aansluiting
PC-pennen
Status onderdeel
Actief
Type actuator
Gesleufd
Weerstand (ohm)
100k
Lengte actuator
0,394" (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Diameter actuator
0,236" (6,00mm)
Vermogen (watt)
0,2W, 1/5W
Busschroefdraad
M7 x 0,75
Ingebouwde schakelaar
Geen
Type montage
Paneelmontage
Aantal omwentelingen
1.0
Grootte - behuizing
Rond - 0,669" dia (17,00mm)