P160KNP-0EC15A1MEG
Productnummer DigiKey
987-1719-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P160KNP-0EC15A1MEG
Beschrijving
POT 1M OHM 1/10W PLASTIC LOG
Gedetailleerde beschrijving
1M Ohm 1 posities Logaritmisch Paneelmontage Potentiometer Geen 1.0 Draai Geleidend plastic 0,1W, 1/10W Soldeerschoen
Categorie
Type aanpassing
Door gebruiker gedefinieerd
Stijl aansluiting
Soldeerschoen
Type actuator
Gesleufd
Weerstand (ohm)
1M
Lengte actuator
0,591" (15,00mm)
Tolerantie
±20%
Diameter actuator
0,236" (6,00mm)
Vermogen (watt)
0,1W, 1/10W
Ingebouwde schakelaar
Geen
Grootte - behuizing
Rond - 0,669" dia (17,00mm)