P160KNP-0EC15B2K
P160KNP-0EC15B2K
P160KNP-0EC15B2K
Productnummer DigiKey
987-1727-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P160KNP-0EC15B2K
Beschrijving
POT 2K OHM 1/5W PLASTIC LINEAR
Gedetailleerde beschrijving
2k Ohm 1 posities Lineair Paneelmontage Potentiometer Geen 1.0 Draai Geleidend plastic 0,2W, 1/5W Soldeerschoen
Categorie
Type aanpassing
Door gebruiker gedefinieerd
Stijl aansluiting
Soldeerschoen
Type actuator
Gesleufd
Weerstand (ohm)
2k
Lengte actuator
0,591" (15,00mm)
Tolerantie
±20%
Diameter actuator
0,236" (6,00mm)
Vermogen (watt)
0,2W, 1/5W
Ingebouwde schakelaar
Geen
Grootte - behuizing
Rond - 0,669" dia (17,00mm)