P160KNPD-2QC25B2K
P160KNPD-2QC25B2K
P160KNPD-2QC25B2K
Productnummer DigiKey
987-1313-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P160KNPD-2QC25B2K
Beschrijving
POT 2K OHM 1/5W PLASTIC LINEAR
Gedetailleerde beschrijving
2k Ohm 1 posities Lineair Paneelmontage Potentiometer Arretering 1.0 Draai Geleidend plastic 0,2W, 1/5W PC-pennen
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
P160KNPD-2QC25B2K Modellen
Categorie
Type aanpassing
Instelling achterkant
Stijl aansluiting
PC-pennen
Type actuator
Gekarteld en gesleufd
Weerstand (ohm)
2k
Lengte actuator
0,984" (25,00mm)
Tolerantie
±20%
Diameter actuator
0,236" (6,00mm)
Vermogen (watt)
0,2W, 1/5W
Ingebouwde schakelaar
Arretering
Grootte - behuizing
Rond - 0,669" dia (17,00mm)