P170S-FC20BR10K
Productnummer DigiKey
987-1318-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P170S-FC20BR10K
Beschrijving
POT 10K OHM 1/10W PLASTIC LINEAR
Gedetailleerde beschrijving
10k Ohm 1 posities Lineair Paneelmontage Potentiometer Draai-, SPST 1.0 Draai Geleidend plastic 0,1W, 1/10W Soldeerschoen
Categorie
Type aanpassing
Door gebruiker gedefinieerd
Stijl aansluiting
Soldeerschoen
Type actuator
Afgeplat
Weerstand (ohm)
10k
Lengte actuator
0,787" (20,00mm)
Tolerantie
±20%
Diameter actuator
0,236" (6,00mm)
Vermogen (watt)
0,1W, 1/10W
Ingebouwde schakelaar
Draai-, SPST
Grootte - behuizing
Rond - 0,669" dia (17,00mm)