P230-1FC25BR5K
P230-1FC25BR5K
P230-1FC25BR5K
Productnummer DigiKey
987-1319-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P230-1FC25BR5K
Beschrijving
POT 5K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Standaard levertijd fabrikant
34 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
5k Ohm 1 posities Lineair Paneelmontage Potentiometer Geen 1.0 Draai Geleidend plastic 0,5W, 1/2W Soldeerschoen
Categorie
Type aanpassing
Door gebruiker gedefinieerd
Fabrikant
TT Electronics/BI
Rotatie
300°
Serie
Resistief materiaal
Geleidend plastic
Verpakking
Tray
Stijl aansluiting
Soldeerschoen
Status onderdeel
Actief
Type actuator
Afgeplat
Weerstand (ohm)
5k
Lengte actuator
0,984" (25,00mm)
Tolerantie
±20%
Diameter actuator
0,250" (6,35mm)
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W
Busschroefdraad
3/8-32
Ingebouwde schakelaar
Geen
Type montage
Paneelmontage
Aantal omwentelingen
1.0
Grootte - behuizing
Rond - 0,945" dia (24,00mm)