Afbeelding van P231-EC15BR100K is niet beschikbaar
P231-EC15BR100K
Productnummer DigiKey
P231-EC15BR100K-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P231-EC15BR100K
Beschrijving
POT 100K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Gedetailleerde beschrijving
100k Ohm 1 posities Lineair Paneelmontage Potentiometer Geen 1.0 Draai Geleidend plastic 0,5W, 1/2W Soldeerschoen
Type actuator
Gesleufd
Weerstand (ohm)
100k
Lengte actuator
0,591" (15,00mm)
Tolerantie
±20%
Diameter actuator
0,236" (6,00mm)
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W
Busschroefdraad
M8 x 0,75
Grootte - behuizing
Rond - 0,945" dia x 0,453" H (24,00mm x 11,50mm)