P231-FA25BR50K is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Op voorraad: 944
Gegevensblad
50k Ohm 1 posities Lineair Paneelmontage Potentiometer Geen 1.0 Draai Geleidend plastic 0,5W, 1/2W Soldeerschoen
P231-FA25BR50K
P231-FA25BR50K
P231-FA25BR50K
Productnummer DigiKey
987-1322-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P231-FA25BR50K
Beschrijving
POT 50K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Gedetailleerde beschrijving
Type actuator
Afgeplat
Weerstand (ohm)
50k
Lengte actuator
0,984" (25,00mm)
Tolerantie
±20%
Diameter actuator
0,236" (6,00mm)
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W
Busschroefdraad
M8 x 0,75
Grootte - behuizing
Rond - 0,945" dia (24,00mm)