P231-FC20AR100K
Productnummer DigiKey
987-1323-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P231-FC20AR100K
Beschrijving
POT 100K OHM 1/4W PLASTIC LOG
Gedetailleerde beschrijving
100k Ohm 1 posities Logaritmisch Paneelmontage Potentiometer Geen 1.0 Draai Geleidend plastic 0,25W, 1/4W Soldeerschoen
Type actuator
Afgeplat
Weerstand (ohm)
100k
Lengte actuator
0,787" (20,00mm)
Tolerantie
±20%
Diameter actuator
0,236" (6,00mm)
Vermogen (watt)
0,25W, 1/4W
Busschroefdraad
M8 x 0,75
Grootte - behuizing
Rond - 0,945" dia (24,00mm)