P231-QC20BR100K
P231-QC20BR100K
P231-QC20BR100K
Productnummer DigiKey
987-1327-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P231-QC20BR100K
Beschrijving
POT 100K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Gedetailleerde beschrijving
100k Ohm 1 posities Lineair Paneelmontage Potentiometer Geen 1.0 Draai Geleidend plastic 0,5W, 1/2W Soldeerschoen
Type actuator
Gekarteld en gesleufd
Weerstand (ohm)
100k
Lengte actuator
0,787" (20,00mm)
Tolerantie
±20%
Diameter actuator
0,236" (6,00mm)
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W
Busschroefdraad
M8 x 0,75
Grootte - behuizing
Rond - 0,945" dia (24,00mm)