P232-SFC35BR5K
Productnummer DigiKey
987-1329-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P232-SFC35BR5K
Beschrijving
POT 5K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Gedetailleerde beschrijving
5k Ohm 1 posities Lineair Paneelmontage Potentiometer Geen 1.0 Draai Geleidend plastic 0,5W, 1/2W Soldeerschoen
Categorie
Aantal groepen
1
Weerstand (ohm)
5k
Type actuator
Afgeplat
Tolerantie
±10%
Lengte actuator
1,378" (35,00mm)
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W
Diameter actuator
0,250" (6,35mm)
Busschroefdraad
M9 x 0,75
Paneelmontage
Functies
Afgedicht
Grootte - behuizing
Rond - 0,906" dia (23,00mm)