P260P-S1BS3CA10K is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Op voorraad: 101
Gegevensblad
10k Ohm 1 posities Logaritmisch Paneelmontage Potentiometer Geen 1.0 Draai Geleidend plastic 0,25W, 1/4W PC-pennen
P260P-S1BS3CA10K
Productnummer DigiKey
987-1332-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P260P-S1BS3CA10K
Beschrijving
POT 10K OHM 1/4W PLASTIC LOG
Gedetailleerde beschrijving
Weerstand (ohm)
10k
Tolerantie
±10%
Lengte actuator
0,787" (20,00mm)
Vermogen (watt)
0,25W, 1/4W
Diameter actuator
0,250" (6,35mm)
Grootte - behuizing
Vierkant - 0,500" x 0,500" oppervlak (12,70mm x 12,70mm)